O NAS

 

Eksperci, którzy tworzą Grow Personal to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji i delegowaniu pracowników międzynarodowych do pracy na rynku polskim i europejskim oraz osoby z doświadczeniem w pracy na kluczowych stanowiskach w firmach i korporacjach, które znają i rozumieją potrzeby biznesowe naszych Klientów.

 

Likwidujemy ryzyko związane z zatrudnieniem dzięki usłudze leasingu i outsourcingu. Odpowiadamy za naszych pracowników, dlatego starannie dobieramy i rekrutujemy kandydatów. Klientom zapewniamy oszczędność czasu, redukcję kosztów i możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji.

 

Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za wysoką jakość pracy naszych pracowników dzięki opiece Działu Kontroli Jakości. Wynajmowani pracownicy otrzymują od nas pełne wsparcie formalno-prawne i organizacyjne od momentu zrekrutowania do zakończenia współpracy.

JAK DZIAŁAMY?

Zapewniamy naszym Klientom pracowników niskiego szczebla, pracowników wykwalifikowanych oraz specjalistów średniego szczebla.

Pracownicy niskiego szczebla to osoby zmotywowane do pracy, chętne do rozwoju i zdobywania kolejnych umiejętności. W naszej bazie posiadamy sprawdzonych kandydatów, z historią zatrudnienia, zdeterminowanych do podjęcia i utrzymania pracy.

Pracownicy wykwalifikowani to głównie: spawacze, ślusarze, monterzy konstrukcji stalowych i drewnianych, elektrycy, szlifierzy, stolarze, piaskarze, piekarze, szwaczki i operatorzy linii produkcyjnych.

Specjaliści średniego szczebla to osoby z określonym doświadczeniem, wykształceniem kierunkowym i umiejętnościami.
Specjalistów rekrutujemy na szczególne zamówienie Klienta.

Rekrutujemy i delegujemy również pracowników produkcyjnych dla branży przetwórstwa mięsnego, rybnego i wyrobów cukierniczych, a także na potrzeby przedsiębiorstw zajmujących się obróbką drewna i metalu oraz przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Nasi pracownicy to obywatele państw europejskich posiadających zezwolenie do pracy. Podejmujemy współpracę głównie z osobami z Polski, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Rosji.

Współpracujemy z biurami pośredniczącymi we wszystkich wyżej wymienionych krajach, co ułatwia nam zaspokajanie nawet największych i najtrudniejszych potrzeb kadrowych.

NASZ ZESPÓŁ

Powstanie GROW PERSONAL stanowiło odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie kadrowe na polskim rynku pracy.


Wartością dodaną naszej firmy jest zorientowane na Klienta grono specjalistów od lat obsługujących projekty na rozmaitych segmentach rynku. Dzięki profesjonalnemu wdrażaniu rozwiązań i ciągłym doskonaleniu jakości usług pomagamy naszym Partnerom zwiększać wydajność biznesu. Ich sukces jest efektem działań zaangażowanych koordynatorów, skutecznych handlowców, rzetelnego działu administracji i niezawodnych rekruterów.


Jesteśmy zgranym teamem o wysoko rozwiniętych kompetencjach interpersonalnych. Każdy z jego członków posiada unikalne cechy, dzięki czemu idealnie się uzupełniamy,
tworząc przy tym silny i kreatywny zespół. W rezultacie – odpowiadamy na potrzeby naszych Partnerów. Nawet tych najbardziej wymagających.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.